41. ERINÄITUS

Kohtunikud:
Pr. Karin Bergbom ( Soome )
Hr. Andrzej Jendrasiak ( Poola )

TÄISTULEMUSED

BEST IN SHOW
Kohtunik pr. Karin Bergbom

1. Cairni terjer  – STONEGLADE’S ACAPULCO DAZE, om. Liz Högdahl, Rootsi
2. Austraalia terjer – SOMEHOW BAR FLY, om. Marjo Ahola & Terhi Liukkonen-Järvinen & Marja Leinonen, Soome
3. Welshi terjer – AK MIL VISTA JUBILEE JAZZ, om. Aivi Kabur, Eesti
4. Šoti terjer – MARLAND SOLARIS, om. Viive Maranik, Eesti

      

PARIM EESTIS SÜNDINUD TERJER

Welshi terjer – AKMIL VISTA JUBILEE JAZZ, kasvataja Anu-Sirje Keerd, omanik Aivi Kabur, Eesti

 

BEST IN SHOW BEEBI – kohtunik Karin Bergbom, Soome

1.Brasiilia terjer – SIIRIHIIREN ARMAS, om. Merja Pohjavirta & Pirjo-Riitta Korpinen, Soome

 

BEST IN SHOW KUTSIKAS – kohtunik Andrzej Jendrasiak, Poola

1.Noewitchi terjer – PHOENIX EMPEROR QUICKSILVER QUEEN, om. Jaanika Kuldmaa, Eesti
2. Welshi terjer – HIGH VOLTAGES KING OF DIAMONDS, om. Marko Ponder & Lemme Ponder, Eesti
3. Kääbus bullterjer – POTSU DE NOTSU XPRESS YOURSELF, om. Margot Oder & Kadi Liimand, Eesti
4. Yorkshirei terjer – ROYAL BALTIC EXCLUSIVE EDITION, om. Merike Siilak, Eesti

  

PARIM EESTIS SÜNDINUD KUTSIKAS

Kääbus bullterjer – POTSU DE NOTSU EXPRESS YOURSELF, kasvataja Margot Oder, omanik Margot Oder ja Kadi Liimand Eesti

 

BEST IN SHOW JUUNIOR – kohtunik Andrzej Jendrasiak, Poola

1.Iiri Pehmekarvaline Niruterjer – CAMERON HARD ROCK HALLELUJAH, om. Sandra Träff, Rootsi
2. Manchesteri terjer – SABRINA, om. Laura Niska, Soome
3. Borderterjer – KE-DEN’S COUNTING STARS, om. Reetta Hakamäki & Rauli Hakamäki, Soome
4. Šoti terjer – MARLAND SOLARIS, om. Viive Maranik, Eesti

PARIM EESTIS SÜNDINUD JUUNIOR

Šoti terje – MARLAND SOLARIS, kasvataja ja omanik Viive Maranik

BEST IN SHOW VETERAN – kohtunik Karin Bergbom, Soome

1.Welshi terjer – SHAIREAB’S BAYLEIGH TICKET TO RIDE, om. Anu-Sirje Keerd, Eesti
2. Kääbus bullterjer – PARABELLUM MONSERAT KABAL’E, om. Nelli Privalova & Aleksander Michadjuk, Eesti
3. Austraalia terjer – TRUOZZY’S HAND IN HAND, om. Anne-Lii Sild, Eesti
4. Ameerika Staffordshirei terjer – GRATSIA PANTERA S ALMAZNOGO OSTROVA, om. Kristel Võsu, Eesti

PARIM EESTIS SÜNDINUD TERJER

Kääbus bullterjer – PARABELLUM MONSERAT KABAL’E, kasvataja ja omanik Nelli Privalova & Aleksander Michadjuk, Eesti

BEST IN SHOW KASVATAJA – kohtunik Andrzej Jendrasiak, Poola

1.Austraalia terjer – FINSWENG, om. Jenni Wahteristo, Soome
2. Jack Russeli terjer – TSARODEJ, om. Riitta Ajanto, Soome
3. Manchesteri terjer, kasvataja Joonas Partanen, Finland

BEST IN SHOW PAAR – kohtunik Andrzej Jendrasiak, Poola

1.Fox terjer, kasmikarvaline – DANDIEPRAID DELAGARDIE & READY STEADY MISS DANDIEPRAID, om.  Natalja  & Svetlana Volkova, Eesti
2. Welshi terjer – AK MIL VISTA JUBILEE JAZZ & AK MIL VISTA TIGER LILY, om. Aivi Kabur, Eesti
3. Ameerika Staffordshirei terjer – MASTERBOLT GOLD RUSH & SUPERSTELLAR BORN FOR GOLD RUSH , om. Oona Reponen, Soome